Joseph Prins
Joseph Prins was een zoon van Lehman Prins en Caroline Eijsman. Hij kwam uit een gezin van negen kinderen t.w. Rachel, Hartog, Stillborn, Moses, Leo, Esther, Jacob en Mozes. Jospeh vestigde zich op 15-01-1916 in Nijmegen, komende vanuit Johannesburg. Hij was in 1911 in Kaapstad getrouwd met Dora Finberg, die geboren was in Leeds (UK) op 15-101-1893.
Joseph was tewerk gesteld in een van de joodse werkkampen en in de nacht van 2/3 oktober naar Westerbork overgebracht waar hij zijn vrouw Dora terugzag die een dag eerder tijdens de oktoberrazzia in Nijmegen was opgepakt. Samen zijn zij op 02-11-1942 vanuit Westerbork gedeporteerd naar Auschwitz waar zij direct na aankomst zijn vermoord.
Bron: OGS ged.25; PK; Joods monument ; herinneringen aan hem en zijn vrouw in Oorlogsverslag van slager W. van Dam (buurman Gerard Noodtstraat 26) www.geni.com
Persoongegevens 
Overlijdensgegevens 
Nationaliteit:
Nederlandse
Geloof:
Nederlands-Israelitisch
Burgerlijke staat:
gehuwd
Adres:
Gerard Noodtstraat 28
Geboortedatum:
06-12-1886
Geboortedatum toevoeging:
Geboorteplaats:
Den Bosch
Locatie:
concentratiekamp Auschwitz
Omstandigheid:
vergast/vermoord
Categorie:
Burgers: Joden